[ 15 Kasım 2021 0 Yorumlar ]

SBT 2022

 315 total views,  11 views today

Değerli Sualtı Severler,

Sualtı Bilim ve Teknolojisi Toplantısı (SBT), 1996 yılından bu yana, alanında uzman kişilerin, tüplü dalış ve ilgili olduğu konuları (sualtı tıbbı ve sualtı arkeolojisi, sportif ve teknik dalış, sualtı görüntüleme sistemleri) ele alarak, ilgilisine deneyim ve bilgi aktardığı bir platform sunmayı amaçlayan toplantıdır.

Bahsi geçirilen toplantıda, sualtı konularında yapılan çalışma ve araştırmalar, camia bünyesinde varlığını koruyan kişiler tarafından tekrar ele alınarak geleceğe yönelik olumlu sonuçlar doğuracak yapıcı paylaşımların sunulması ve münakaşa edilmesi ile farklı adımlar atılması hedeflenir.

25 yıldır süregelen bu toplantı, akademisyenler, üniversite toplulukları, askeri dalıcılar, dalış merkezleri ve benzeri kurumların katılımıyla amacını mümkün kılmıştır.

Uludağ Üniversitesi Sualtı Topluluğu bünyesinde ilk defa 2003 yılında gerçekleştirilen SBT, 19 yılın ardından, 2022 yılında tekrar ev sahipliğimizde gerçekleştirilecektir.

Toplantı Yeri: Bursa Uludağ Üniversitesi Prof. Dr. M. Mete Cengiz Kültür Merkezi
Tarih: 19-20 Mart 2022

23. SBT Düzenleme Kurulu

SBT Hakkında daha fazla bilgi almak veya katılımcı/sponsor/bildiri başvuruları için SBT 2022 Web Sayfası‘nı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

tr_TRTürkçe